Biuletyn informacji publicznej
menu

Przed nami wakacje

Przedostatni piątek czerwca oznacza dla uczniów całej Polski początek wakacji. Od nauki odpoczywają już także gimnazjaliści z „Dwójki”.

Uczniowie klas drugich otrzymali swoje świadectwa w klasach, a w hali im. Wagnera pożegnaliśmy trzecioklasistów. W tym dniu nie mogło zabraknąć podziękowań, które zostały skierowane w stronę dyrekcji, nauczycieli, pozostałych pracowników naszego gimnazjum, rodziców oraz uczniów chętnie biorących udział w szkolnych przedsięwzięciach i dbających o dobre imię placówki.

W Gimnazjum z OI nr 2 mamy dwunastu absolwentów nagrodzonych tytułem „Najlepsi z Najlepszych”. Aby zostać w ten sposób uhonorowanym, należało przez trzy lata cieszyć się mianem prymusa. Zaszczytu tego dostąpili: Zuzanna Walaszczyk (III a), Monika Kotarska (III a), Agata Kraszewska (III a), Eliza Pilichowska (III a), Wiktor Nasierowski (III a), Alicja Paś (III a), Michalina Pankiewicz (III b), Michalina Orzoł (III b), Antoni Sobolewski (III b), Kamil Porwisz (III b), Anna Dzieżyk (III d) i Piotr Lis (III d).
W roku szkolnym 2017/2018 mamy 47 uczniów ze średnią ocen pozwalającą na zostanie prymusem lub przodownikiem.

Grupa uczniów naszego gimnazjum otrzymała także Nagrody Burmistrza przyznawane w dziedzinach nauki, sportu i twórczości artystycznej. W uroczystości w szczycieńskim MDK-u mieli okazję w związku z tym uczestniczyć: Zuzanna Walaszczyk (III a), Monika Kotarska (III a), Alicja Paś (III a), Eliza Pilichowska (III a), Julia Sadowska (IIa a), Zuzanna Taradejna (II a), Zuzanna Enerlich (II b) i Karol Tański (III f).

Nagrodę specjalną przyznaliśmy Magdzie Zaborowskiej z kl. III f. Uczennica przez trzy lata edukacji w gimnazjum nie opuściła ani jednego dnia nauki, co jest prawdziwym wyczynem. Wyróżniała się przy tym bardzo dużą aktywnością i życzliwością – za to wszystko do domu mogła odjechać zakupionym jej rowerem.Wszystkim – i tym nagrodzonym, i tym, którzy na nagrody muszą jeszcze poczekać – życzymy udanych wakacji.