Biuletyn informacji publicznej
menu

W klasach trzecich chłopcy z III F w piłce nożnej też najlepsi!

Przez dwa poniedziałki (8 i 15 listopada) rozgrywany był turniej o mistrzostwo klas III w piłce nożnej, w którym udział wzięły prawie wszystkie reprezentacje chłopców.

Eliminacje w dwóch grupach wyłoniły pary półfinałowe. W pierwszym półfinale po zaciętym meczu klasa IIIe pokonała IIIa 4:3, a w drugim półfinale IIIf pokonała IIId 6:0. W ten sposób zwycięzcy stworzyli parę finałową walczącą o 1 miejsce w turnieju (tzw. finał „A”), a pokonani z półfinałów zagrali finał „B” o 3 miejsce. W meczu o 3 miejsce zmierzyły się reprezentacje klas IIIa i IIId; zdecydowanie wygrywając 7:0 IIIa zajęła III miejsce w turnieju.

Finał o mistrzostwo zagrali chłopcy z klas IIIf i IIIe. Bardzo zacięty i na dobrym poziomie mecz zakończył się zwycięstwem 3:1 reprezentantów klasy IIIf w składzie: Gabriel Sachajczuk, Karol Tański, Mikołaj Sienkiewicz, Sebastian Bazydło, Mateusz Enerlich i Jakub Mackiewicz. W pokonanym polu zostawili ubiegłorocznych mistrzów z klasy IIIe w składzie: Mateusz Nagadowski, Dawid Olber, Krystian Maziński, Patryk Samsel, Brajan Gut, Patryk Więcek i Jakub Tąpała.