Biuletyn informacji publicznej
menu

Szkolny czas rozrywek

Wszyscy fani testów, sprawdzianów i odrabiania prac domowych muszą być tygodniem kończący rok szkolny rozczarowani.

Przyszedł czas konkursów, turniejów, wycieczek, czyli tego, co w gimnazjum może być dobrą formą rozrywki. Na zdobywanie ocen trzeba poczekać aż do września.

W ostatnim tygodniu nauki mieliśmy m.in. dzień sportu i dzień, w którym przyszła pora na wręczenie nagród za udział w rozmaitych konkursach organizowanych podczas roku szkolnego. Wszyscy, którzy wcześniej wykazali się wiedzą, talentem i po prostu dobrymi chęciami, mogli się poczuć docenieni. W środę 21 czerwca ogłoszone zostały wyniki jeszcze jednego konkursu – jego uczestnicy musieli wykazać się umiejętnością kręcenia filmów. Multilaureatem Szkolnych Oskarów został Szymon Denkiewicz z III b. Najciekawsze filmy obejrzeliśmy w szkolnej auli.

Nowością w naszym gimnazjum byli „Milionerzy wiedzy”, czyli turniej sprawdzający m.in. logiczne myślenie i to, co pamiętamy z różnych lekcji (choć nie tylko). Z piętnastoma zadaniami najlepiej poradziła sobie Zuzanna Taradejna z I a. Pozostali uczniowie ”Dwójki” tytuł „Milionera” będą mogli zdobyć już za rok.
.

.

.

.

.

.

.

.

.