Biuletyn informacji publicznej
menu

Radosny pierwszy dzień wiosny

Kto powiedział, że 21 marca do szkoły przychodzą tylko dorośli? W Gimnazjum nr 2 nie zabrakło atrakcji zachęcających do przybycia do swojej placówki nawet w pierwszym dniu wiosny.

W naszej szkole, jak to w szkole, nie mogło zabraknąć tzw. normalnych lekcji. W tym jedynym w swoim rodzaju dniu roku znalazł się jednak czas na ciekawe dodatki.

Po raz kolejny przystąpiliśmy do bicia międzyszkolnego rekordu w tańczeniu belgijki. Sztuka ta się udała, bo dzięki sile przekonywania pani Doroty Kotuli, inicjatorki całego przedsięwzięcia, na parkiecie znalazło się ostatecznie 49 par, które przez 10 min poruszały się w rytmie charakterystycznej muzyki. Na podkreślenie zasługuje fakt, że skład tanecznego zespołu współtworzyły także panie uczące w „Dwójce”.


.

.

.

.
Nie była to jedyna atrakcja dnia wiosny. Mieliśmy jeszcze wybór najciekawszego stroju, przygotowywanie marzanny, wykonywanie z bibuły kwiatów, które ozdobią nasze gimnazjum, oraz wzbudzający spore emocje quiz wiosenny przeprowadzony przez Samorząd Uczniowski.
.

.

.

.