Bal gimnazjalny 2017

Niezwykły dzień, podniosła chwila… Piękne stroje, mnóstwo radości i uśmiechu, szalona zabawa, to niektóre tylko elementy tworzące niezwykła atmosferę 16 już balu gimnazjalnego trzecioklasistów, który odbył się 20 stycznia w restauracji „Zacisze”.

Inauguracja tej ważnej uroczystości rozpoczęła się od poloneza. Tegoroczny układ, przygotowany po kierunkiem pani Doroty Kotuli, zachwycił zgromadzonych na sali uczniów, nauczycieli i rodziców.

Po krótkich przemówieniach, klasowych sesjach zdjęciowych i posiłku, gimnazjaliści rzucili się w wir zabawy, tańcząc do późnych godzin wieczornych. Wszyscy uczniowie pokazali się z najlepszej strony, czarując zarówno wyglądem jak i postawą.

Serdeczne podziękowania należą się Rodzicom, którzy zapewnili fantastyczną zabawę, pełne stoły, opiekę i poczucie wyjątkowego wieczoru.