Runda jesienna XV edycji Szkolnej Ligi Pływackiej za nami

W sobotę 17 grudnia 2016 roku na pływalni WSPol. odbyły się czwarte zawody podsumowujące rundę jesienną Szkolnej Ligi Pływackiej.

Nasi uczniowie w skromnej liczbie zapisali tam swoją obecność i odnieśli sukcesy na miarę swoich możliwości.

Choć w klasyfikacji gimnazjów nie udało się zwyciężyć to jednak:
• w klasyfikacji sztafet wygraliśmy wśród gimnazjów,
• Kinga SIERAK wygrała w stylu zmiennym wśród 14-latek, a Monika KOTARSKA zajęła w tej kategorii II miejsce;
• Kinga SIERAK wygrała też indywidualnie klasyfikację generalną 14-latek (Monika KOTARSKA czwarta);
• Julia KRAUZA zajęła III miejsce indywidualnie w klasyfikacji generalnej 13-latek;
• Oskar ZAPADKA uplasował się na III miejscu w klasyfikacji indywidualnej 15-latków;
• w sztafetach dzielnie pływały i przyczyniły się do zwycięstwa Roksana ŚMIAŁKOWSKA i Marta CEKAŁA.

Z nadzieją patrzymy na kolejną rundę wiosenną, która rozpocznie się w lutym 2017 roku. Liczymy na znacznie silniejszą reprezentację i zwycięstwo w klasyfikacji drużynowej gimnazjów.

PODZIĘKOWANIA DLA PŁYWACZEK I PŁYWAKA ZA WYSIŁEK
I GODNE REPREZENTOWANIE NASZEJ SZKOŁY NA ZAWODACH