Spotkanie autorskie z Adrianną Trzepiotą

W dniu 9. 11.2016 r. w bibliotece szkolnej odbyło się spotkanie autorskie z p. Adrianną Trzepiotą autorką książki „Zwilczona”.

Z wykształcenia polonistka, absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego i Uniwersytetu Warszawskiego. Pochodzi ze Szczytna i absolwentka Gimnazjum nr 2.
Autorka jest laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego im. J.I. Kraszewskiego.
Pani Adrianna opowiedziała uczniom, w jaki sposób doszło do napisania tej książki, skąd się wziął pomysł oraz o czym jest powieść. Przekazała też uczniom jak być wytrwałym i dążyć do celu „choć życie nigdy nie jest takie, jakie się nam wydaje, to jednak warto wierzyć, że szczęście i tak w końcu się do nas uśmiechnie, a my odnajdziemy sens swojego istnienia”.
Pani Adrianna to osoba o bardzo miłym usposobieniu, pełna życiowej energii. Teraz czekamy na następną powieść, która ukaże się już w listopadzie i mamy nadzieję, że będziemy mogli powtórzyć takie przyjemne spotkanie związane z wydaniem „Sekretnej zimy Jaśminy”.