Biuletyn informacji publicznej
menu

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym

Tenisiści awansowali do zawodów rejonowych!!

12 października 2016 roku w Wielbarku odbyły się zawody o drużynowe mistrzostwo powiatu szczycieńskiego w tenisie stołowym. Nasze gimnazjum reprezentowała męska drużyna w składzie: Jakub ORZOŁ, Dawid OLBER i Olaf MIKOSZA.
Był to naprawdę bardzo wyrównany i zacięty turniej. W grupie spotkaliśmy się Pasymiem, Szymanami i Jedwabnem (późniejszym mistrzem powiatu). Dwie pierwsze drużyny ograliśmy w stosunku 2:1 (decydowały mecze deblowe), a z Jedwabnem przegraliśmy też 2:1 po zaciętym boju deblowym.
Zajmując II miejsce w grupie awansowaliśmy do półfinału i tam graliśmy bardzo zacięty mecz ze Świętajnem wygrywając 2:1 (znów w deblu) i awansując w ten sposób do finału A o I miejsce w powiecie. Tam niestety powtórzyła się sytuacja z grupy i po wyrównanym meczu przegraliśmy z mistrzem powiatu – gimnazjum z Jedwabna. Należy podkreślić, że Jakub ORZOŁ wygrał wszystkie swoje mecze singlowe w turnieju.
Chłopcy awansowali do turnieju rejonowego, który odbędzie się w Piszu. Gorące podziękowania i gratulacje za sportową postawę i godne reprezentowanie naszej szkoły w powiecie!

.

.

.

.