Biuletyn informacji publicznej
menu

„Poloneza czas zacząć”

W piątkowy wieczór - 8 lutego gimnazjaliści sześciu klas III bawili się na swoim pierwszym balu. Ten wyjątkowy czas spędzili w Sali Balowej „Albizja” w Lemanach wśród rodziców, dyrekcji i nauczycieli.

O godzinie 17:00 dyrektor szkoły – Pani Małgorzata Afanasjew rozpoczęła oficjalną część balu słowami „Poloneza czas zacząć”. Po zaprezentowaniu pięknego tańca narodowego odbyły się uroczyste podziękowania. Uczniowie wyrazili wdzięczność kochanym Rodzicom, Dyrekcji, nauczycielom oraz wychowawcom klas. Podziękowania miały charakter poetycki, ponieważ na tę okazję gimnazjaliści, a także Przewodniczący Rady Rodziców przygotowali samodzielnie napisane wiersze. Młodzież doceniła trud włożony w wychowanie i nauczanie, a także starania o to, by ten wyjątkowy wieczór był zorganizowany na najwyższym poziomie.
Nie zabrakło poczucia humoru oraz wzruszeń. Po części oficjalnej przyszedł czas na zabawę.
Dodatkową atrakcją był taniec „belgijka” w wykonaniu trzecioklasistów, piękny i pyszny tort oraz konkursy.

Niewątpliwie, tego wieczoru każdy mógł poczuć się jak król i królowa. Był to bal wyjątkowy pod każdym względem. Miał także charakter symboliczny, ponieważ bawili się na nim uczniowie ostatniego rocznika Gimnazjum.