Podsumowanie I semestru

W lutym przyszedł czas na podsumowanie wyników klasyfikacji semestralnej uczniów Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Polskich Olimpijczyków. Dla swoich kolegów i koleżanek apel przygotowała klasa IIIb.

Podczas apelu wyróżniliśmy naszych prymusów i przodowników, przekazaliśmy Puchar Dyrektora klasie IIIb za najwyższe wyniki w nauce w I semestrze roku szkolnego 2018/2019, nagrodziliśmy brawami klasę IIIa, która wykazała się najwyższą frekwencją. Porównywaliśmy wyniki próbnych egzaminów gimnazjalnych i podsumowaliśmy czytelnictwo wśród uczniów. Nie zapomnieliśmy o nagrodach dla młodzieży za udział w konkursach przedmiotowych i sportowych.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzymy wysokich wyników również na koniec roku szkolnego!