Bal gimnazjalny 2018

Uczniowie klas trzecich uczestniczyli w balu gimnazjalnym, który odbył się w niedawno otwartej sali „Albizja” w Lemanach.

Do „Albizji” przybyli uczniowie sześciu klas kończących w tym roku naukę w gimnazjum, ich rodzice oraz nauczyciele. W role prowadzących wczuli się Eliza Pilichowska i Karol Tański. Całość nie mogła się nie rozpocząć od oficjalnego rozpoczęcia balu przez panią dyrektor Małgorzatę Afanasjew i odtańczenia poloneza. W dostojnym rytmie muzyki Wojciecha Kilara po parkiecie kroczyło dwadzieścia par przygotowanych od kilku tygodni przez panią Dorotę Kotulę. Chwilę później przyszedł czas na podziękowania dla dyrekcji, wychowawców i rodziców.

A potem… Potem królowały rytmy znacznie bardziej dynamiczne, a wspólna zabawa, połączona z biesiadowaniem przy stołach, trwała niemal do północy.