Piłkarze z awansem do półfinałów Mistrzostw Województwa W-M SZS

Dnia 15 listopada 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Nidzicy odbyły się Mistrzostwa Rejonu V Szkolnego Związku Sportowego w Piłce Nożnej Chłopców Szkół Gimnazjalnych.

W zawodach wzięli udział mistrzowie danych powiatów Rejonu V: Gimnazjum Mrągowo, Gimnazjum nr 1 Biała Piska, Gimnazjum nr 2 Nidzica oraz Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Szczytnie.
Zawody przeprowadzono systemem „każdy z każdym”.

Nasi piłkarze po dość łatwym zwycięstwie 5:2 z Gimnazjum nr 2 Nidzica, na własne życzenie musieli uznać wyższości swoich rówieśników z Białej Piskiej doznając bolesnej porażki 1:3. O awansie naszych zawodników do półfinałów Mistrzostw województwa Warmińsko – Mazurskiego w piłce nożnej chłopców Szkół Gimnazjalnych zadecydować musiał więc ostatni mecz przeciwko Gimnazjum Mrągowo. Piłkarze Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Szczytnie pokazali swoją wolę walki, determinację, zaangażowanie całego zespołu oraz zdecydowaną przewagę ogrywając zespół z Mrągowa 7:2 i pieczętując tym samy awans do kolejnego etapu rozgrywek.

Reprezentanci Gimnazjum z OI nr 2 w Szczytnie na turnieju w Nidzicy wystąpili w składzie: Bazydło Sebastian, Burakiewicz Piotr, Kołakowski Krzysztof, Mackiewicz Jakub, Maziński Krystian, Milewski Szymon, Nagadowski Mateusz, Olber Dawid, Padiasek-Koziej Filip, Sachajuczk Gabriel, Sienkiewicz Mikołaj, Tański Karol.
Opiekunem zespołu jest Mariusz Myślak.