Biuletyn informacji publicznej
menu

Koszykarze wygrali w Powiecie

16 października 2017 roku w hali Wagnera odbył się mecz o mistrzostwo powiatu szczycieńskiego w koszykówce chłopców gimnazjów pomiędzy drużynami z naszego Gimnazjum i z „Jedynki”.

Po zaciętym pojedynku zwyciężyła reprezentacja Gimnazjum nr 2, chociaż po pierwszej połowie przegrywała. W drugiej połowie chłopcy z „Dwójki” wzięli się do roboty, odrobili straty i odnieśli zasłużone zwycięstwo 35:29. W ten sposób awansowali też do rozgrywek rejonowych.
Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Mikołaj Sienkiewicz, Oskar Czestkowski, Julian Jurski, Gabriel Sachajczuk, Marceli Sienkiewicz, Karol Tański i Kamil Ogonowski.

Gratulacje i podziękowania dla chłopców za zaangażowanie i walkę do końca (szczególnie w obronie).