Nareszcie wakacje!

W piątek 23 czerwca uczniowie naszego gimnazjum po raz ostatni w tym roku szkolnym spotkali się ze swoimi wychowawcami i nauczycielami. Rozpoczęły się wakacje.

Po dziesięciu miesiącach nauki przyszedł czas na odpoczynek. Na wytchnienie od codziennych
obowiązków zasłużyli zwłaszcza ci, którzy podczas roku szkolnego starali się najbardziej. W naszym
gimnazjum mamy 44 prymusów i 25 przodowników. Szczególne słowa uznania należą się tym trzecioklasistom, którym przyznano tytuł „Najlepszego z najlepszych” – każda z tego dziewięciorga osób przez trzy lata edukacji była prymusem. Oto lista uhonorowanych: Paulina Ruchel (III a), Gabriela Niechwiadowicz (III a), Lidia Gąsiorowska (III a), Marta Głąbowska (III a), Patrycja Połoszczak (III a), Julianna Rynkiewicz (III a), Kinga Mierzejewska (III a), Weronika Pietkiewicz (III a), Konrad Banul (III b).