Liga Pływacka

Znów dzięki wspaniałym dziewczętom wygraliśmy Ligę Pływacką!

W piątek 9 czerwca 2017 roku zakończyła się runda wiosenna XV Edycji Szkolnej Ligi Pływackiej. Po raz kolejny nasza reprezentacja oparta prawie w całości na dziewczętach wygrała klasyfikację drużynową gimnazjów. Najlepsze wyniki indywidualne osiągnęły:

SIERAK Kinga – I m. indywidualnie i I m. na 200m stylem zmiennym w roczniku
KOTARSKA Monika – II m. na 200m st. zmiennym i III m. indywidualnie w roczniku
KUKLIŃSKA Patrycja – I m. na 200m st. zmiennym i II m. indywidualnie w roczniku
KRAUZA Julia – II m. na 200m st. zmiennym i II m. indywidualnie w roczniku
RUCHEL Paulina – I m. indywidualnie w roczniku
MAZUROWICZ Weronika – III m. indywidualnie w roczniku
NIECHWIADOWICZ Gabriela – III m. indywidualnie w roczniku

Oprócz powyżej wymienionych nasze gimnazjum reprezentowali: RYKOWSKA Zofia, WIECZOREK Agnieszka, ŚMIAŁKOWSKA Roksana, ROSIŃSKA Aleksandra, ZAPADKA Oskar i BOJAROWICZ Jan.

Również w sztafecie pływackiej 4x25m stylem dowolnym nasi uczniowie startujący różnych składach nie pozostawili przeciwnikom złudzeń wygrywając klasyfikację gimnazjów. I tylko szkoda, że tak mało chłopców zdecydowało się wystartować w Lidze – wtedy nasze zwycięstwo byłoby jeszcze bardziej okazałe.

Wszystkim naszym pływaczkom i pływakom słowa uznania za wysiłek oraz poświęcenie czasu wolnego na reprezentowanie naszej szkoły.