Brawa dla najlepszych

Po feriach zimowych przyszedł czas na podsumowanie naszych osiągnięć w I semestrze. Dokonano tego podczas apeli przygotowanych dla poszczególnych ciągów klasowych.

Najwyższą średnią ocen w Gimnazjum z OI nr 2 uzyskała klasa III a (4,25), tuż za nią znalazły się: II a (4,03) i I b (4,01). Liczby podpowiadają, że na zajęcia najchętniej uczęszczali uczniowie kl. I a (frekwencja 94%) oraz I f i II d (po 93%). W szkole mamy 28 prymusów i 25 przodowników. Ich imiona i nazwiska warto by zapisać na złoto, ale lepiej widoczna jest jednak standardowa czcionka barwy czarnej.

NASI NAJLEPSI

PRYMUSI:
Zuzanna Taradejna (I a), Julia Sadowska (I a), Zofia Dąbkowska (I b), Zofia Godlewska (I b), Weronika Mazurowicz (I b), Debora Marmucka (I b), Julia Kluska ( I d), Karolina Kaczmarczyk (I d), Zuzanna Walaszczyk (II a), Agata Kraszewska (II a), Wiktor Nasierowski (II a), Eliza Pilichowska (II a), Monika Kotarska (II a), Michalina Pankiewicz (II b), Michalina Orzoł (II b), Kamil Porwisz (II b), Anna Dzieżyk (II d), Piotr Lis (II d), Paulina Ruchel (III a), Gabriela Niechwiadowicz (III a), Marta Głąbowska (III a), Lidia Gąsiorowska (III a), Patrycja Połoszczak (III a), Julianna Rynkiewicz (III a), Kinga Mierzejewska (III a), Emilia Danielska (III a), Konrad Banul (III b), Sebastian Bartosiewicz (III e).

PRZODOWNICY:
Gabriela Stryjewska (I a), Weronika Świercz (I a), Marcin Kodzis (I b), Dominika Kurnicka (I b), Zuzanna Enerlich (I b), Anna Nowak (I d), Wiktoria Bartosiewicz (I d), Sandra Zienkiewicz (I d), Klaudia Radawiec (I e), Julia Kryszkiewicz (I f), Alicja Paś (II a), Natalia Lewandowska (II a), Antoni Sobolewski (II b), Natalia Zalewska (II d), Karolina Sitkowska (II d), Weronika Szydlik (II d), Natalia Januszczyk (II d), Kamila Wachowska (II e), Weronika Buczek (II f), Weronika Pietkiewicz (III a), Patrycja Kuklińska (III a), Zuzanna Rosińska (III d), Patrycja Bartosiewicz (III d), Gabriela Rzosińska (III d), Daria Cicha (III e).

Podczas apeli wręczono także dyplomy i nagrody dla uczniów biorących z powodzeniem udział w konkursach. Dodajmy, że na wyróżnienie zasługuje dodatkowo 18 naszych gimnazjalistów, spośród których żaden nie opuścił w pierwszym semestrze ani jednej godziny lekcyjnej. Wszystkim gratulujemy.
Apele zostały przygotowane pod kierunkiem p. Karoliny Siejbik (I f), p. Joanny Bielskiej-Choroszewskiej (II f) i p. Urszuli Jankowskiej (IIIe).