Dwójka ponownie z nagrodami

Nasza szkoła po raz kolejny wywalczyła nagrody w ogólnopolskim konkursie „Zadbaj o środowisko razem z nami”.

Piąta edycja konkursu związanego ze zbieraniem elektroodpadów została rozłożona na dwa lata. Nasze gimnazjum bierze w tej rywalizacji udział od początku – i zawsze zajmuje wysokie miejsca.

Tym razem „Dwójka” była druga. Zawdzięczamy to w znacznym stopniu tym mieszkańcom miasta i okolic, którzy odpowiedzieli na nasz apel i przywieźli lub przynieśli pod naszą szkołę niepotrzebny sprzęt AGD. Zgromadziliśmy go ponad 8,5 tony. Ustąpiliśmy jedynie placówce z Lewina Kłodzkiego. Nagrodą było 2,5 tys. zł przeznaczonych na szkolne potrzeby – 500 zł z tej kwoty premia za wzięcie udziału w konkursie po raz kolejny i zebranie ponad 3 ton elektroodpadów.

Bardzo duże powody do zadowolenia ma Dominik Linowski z III b, który wygrał w klasyfikacji indywidualnej. W nagrodę odebrał ostatnio laptop.
Koordynatorką konkursu była po raz kolejny pani Urszula Jankowska.