Czar Bożego Narodzenia

To, że zbliżają się święta Bożego Narodzenia, widać było w naszym gimnazjum już od kilku tygodni.

Swój wygląd zmieniały stopniowo szkolne korytarze i sale lekcyjne. Ostatni, bogaty w wydarzenia, dzień nauki przed feriami, stanowił najlepsze podsumowanie tego okresu.

W czwartek 22 grudnia wszyscy przybyli do szkoły uczniowie spotkali się na klasowych wigiliach. Gimnazjaliści mieli także okazję obejrzeć w auli interesujące widowisko jasełkowe w wykonaniu młodych aktorów z „Dwójki”- nad całością czuwała tu pani Marzena Zalewska. Świąteczny klimat współtworzył również koncert angielskich i niemieckich piosenek oraz pieśni świątecznych w wykonaniu uczniów przygotowanych przez nauczycieli języków obcych. O nadchodzących świętach nie zapomniał też Samorząd Uczniowski, który przeprowadził w tym dniu bożonarodzeniowy konkurs.