Życzenia dla nauczycieli

W piątek 14 października nauczyciele z naszego gimnazjum, zamiast prowadzić lekcje, mogli przyjąć życzenia.

Dzień Edukacji Narodowej to w „Dwójce” tradycyjnie uroczystość przygotowana przez Samorząd Uczniowski. W tym roku wsparli go członkowie koła teatralnego prowadzonego przez panią Marzenę Zalewską. Młodzi aktorzy wystąpili z dowcipnym przedstawieniem, w którym ukazali uczniowską wizję szkoły. Z lekka rewolucyjnych zmian w niej nie brakowało, ale i tak występujący nie zapomnieli o docenieniu wszystkich osób pracujących w tradycyjnej jeszcze szkole.
Dzień Edukacji Narodowej to okazja do nagrodzenia wyróżniających się nauczycieli i innych pracowników. Pani Dyrektor Małgorzata Afanasjew poinformowała o uhonorowaniu pokaźnego grona osób. Podczas czwartkowej uroczystości w Miejskim Domu Kultury Nagrodami Burmistrza wyróżniono panie: Urszulę Jankowską i Elżbietę Wawrzyńską. Srebrne odznaki Krajowej Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ Solidarność otrzymały panie: Dorota Kotula i Anna Dąbkowska.