Nagrody Burmistrza rozdane

23 czerwca w Miejskim Domu Kultury odbyła się uroczysta gala, podczas której wręczono Nagrody Burmistrza i wyróżnienia w dziedzinie oświaty, działań artystycznych i sportu.

Wśród nagrodzonych uczniów oczywiście nie zabrakło przedstawicieli Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Polskich Olimpijczyków. Zuzanna Rosińska została uhonorowana Nagrodą Burmistrza w dziedzinie sportu. Nasza wybitna uczennica , mimo młodego wieku, osiągnęła już znaczne sportowe sukcesy.
W tej samej kategorii nagrodzony został też Gabriel Sachajczuk.
To oczywiście nie koniec sukcesów. W dziedzinie oświaty wyróżnienia otrzymali uczniowie klasy III a: Kamila Wiśniewska, Alicja Smolińska i Marcel Rzepecki. Doceniono także Kornelię Kobylańską z klasy III d , która otrzymały wyróżnienia w dziedzinie twórczości artystycznej. Nasza szkolna artystka często uświetniała swoim śpiewem uroczystości szkolne, a także rozsławiała imię szkoły , biorąc udział w wielu konkursach. W tej samej dziedzinie wyróżnienie otrzymała Weronika Pietkiewicz.
Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.